SPRING ROSTERS

**Practice fields to be determined

TYKE

TYKE 1 TYKE 2 TYKE 3
Mike Vierling Kirby Camplin Dan Legros
613-361-2055 613-363-0661 613-899-7763
MON/WED MON/WED TUES/THURS
Myles Merpaw Bryce Camplin Maxim Legros
Maverick Merpaw Ben Laforty Landon Ferguson
Cason Kilger CJ Depatie Daunte Goddard
Ashton St-Denis Drayven Dewar Brody Herrington
Jaxson Berniquer Kyrah Dewar Nathan Major
Cree Ransom Ian Bureau Adrien Markell
Preston King Anthony Tillman Colin Markell
Emmit Adams Avery Thompson Nolan Morrisson
Burke Thompson Haydyn Nelson Jaxson Laird
Tenies Jacobs Finley Duncan Jacob Secord
Caleb Martin Caden McDonald Michael Sommers
Colton Fardy Xander Verdugo Jace Lalonde

 

MOSQUITO

 Mike Dawson Kent Rombough Tyler Walsh
613-662-3089 613-362-6631 613-662-9941
MON/WED TUES/THURS TUES/THURS
Drew Dawson Porter Vierling Vincent Laird
Rahontsiahawi Jacobs Liam McNally Jordan Jacob Legare
Shakohsennakehte Delormier Avery Murray Roman Sauve
Camrie Cook Sawyer Marleau Daniel Merpaw Ross
Johnny Skidders Tallen Kikkert Pheonix Oakes
Josiah Benedict Christian Martin Marrissa Thomas
Jack Crites Isaac Mainvill Miranda Thomas
Draven Colon Kingston King Haley Cook
Mason Giguere Phoenix Crawford Maxime Pare
Joesph Amelotte Keith Baron Braeden Masse
Kingston Pawis Dreyden Taylor Hayden Marini
Kayden Thompson Trayten Thompson Celeb Flaro
Nathan Tyo Rylan Shoniker Gabriel Albers
Sam Fraser Wyatt Barch Ah’ Bacon Lazore

PEE WEE

Pee Wee 1 Pee Wee 2 Pee Wee 3 Pee Wee 4
Costa Zarifi Brandon Lefebvre Nick Belmonte Matt Bateman
613-363-5595 613-330-8243 613-360-0855 613-577-2474
MON/WED TUES/THURS MON/WED MON/WED
Carter Camplin Kash Anderson Zachary Baron Zachary Aubin
Reed Camplin Josh Sauve Kolton Belmonte Hayden Boyer
Aiden Casselman Euen Davies Ethan Butler Noah Campeau
Ian Casselman Jameason Derochie Nick Connors Jonah Froats
Dryden Coleman Jonah Gratton Malik Dawson Damien Gregory
Cash Collins Nathan Herrington Maxime Dube Tony Haley
Garrett Cunning Dominic Keller Ashton Hitsman Gavin Harrop
Austin Doucett Ethyn Lague Kreedence Lazore Maxim Landry
Vince Licursi Mathis Mageau Logan Summers Lehlyn Lapensee
Connor McDougall Nick McAuley Dayton Vachon Lochlyn Nelson-Quibell
Daine McMillan Ty Megenhardt Logan Villeneuve Chance Quenneville
Jaziah Meade Jeremy Paquette Roman Zhydkykh Landin Racine
Jayvyn Ncube Landon Prieur Eva Zhydkykh Lawson Rodgers
Jordan Underwood  Griffin Baker Grayson Thompson

 

BANTAM

Will be picked on Sunday May 5th.